Atribuită
Cumpărare directă
COMANDA PE SEAP ESTE FERMA TERMEN DE LIVRARE 3 ZILE LUCRATOARE, PRODUSUL SA FIE INSOTIT DE DOCUMENTE DE CALITATE SI CONFORMITATE VALABILITATE MINIM 1 AN, PE FACTURA CONTUL DE TREZORERIE, TRANSPORT GRATUIT Indicator chimic multiparametru type 4 destinat monitorizarii ciclurilor cu abur 121-134 C; Se plaseaza in fiecare pachet/punga/cos ce urmeaza a fi sterilizat. Culoarea se schimba de la albastru la negru In conformitate cu standardul ISO 111401-1 type 4 Cutie 500 buc . Termen de valabilitate 5 ani
- Număr anunț
- DA27435921
- Autoritate contractantă
- UM 0510 BUCURESTI (CUI 11353288)
- Furnizor / câștigător
- A&D Promo Distribution SRL (CUI 17921700)
- Cod CPV
- 33198200-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.000 RON
- Valoare atribuită
- 5.000 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.