Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de coordonator in materie de securitate si sanatate in munca pentru obiectivul de investitii ,,Camin persoane fara adapost, str.Panselelor nr.23”, anunt ADV1196964/11.02.2021, conform propunere tehnica/caiet sarcini înregistrată la sediul Primăriei Municipiului Brașov sub nr. 17240/16.02.2021.
- Număr anunț
- DA27439877
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- Q TEST SA (CUI 16310091)
- Cod CPV
- 71521000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 27.547 RON
- Valoare atribuită
- 27.547 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.