Atribuită
Cumpărare directă
S .C. HARMONI AUDIT EXPERT CONSULTING SRL este membra a Camerei Auditorilor Financiari , Autorizatia nr 37/2001. Pana acum s-au efectuat servicii de audit pentru proiecte finantate din fonduri europene cu o durata cuprinsa intre 18 – 36 luni .Numarul proiectelor auditate de noi panain prezent acum este de 27 (douazecisisapte ) .Oferim servicii de audit financiar si servicii conexe in domeniul finantarilor nerambursabile ,indiferent de axa prioritara ,domeniul major de interventie ,Autoritatea de management competenta , sau organismul intermediar, Personalul nostru are o calificare profesionala de inalta tinuta.Societatea noastra detine CERTIFICAT PENTRU AUDITAREA FONDURILOR EUROPENE obtinut in baza prevederilor Protocolului incheiat intre CAFR si Ministerul Fondurilor Europene . In echipa noastra activeaza profesori universitari si auditori financiari cu o bogata experienta teoretica si practica . La CAFR societatea noastra a obtinut intodeauna calificativul A. Prestarea serviciilor se va face in conformitate cu acquisul comunitar,cu legislatia nationala in vigoare si cu contractul de finantare al fiecarui proiect . Tariful este stabilit prin contract ,pt. proiectele finantate din fonduri nerambursabile plata se va face dupa elaborarea fiecarui Raport al Constatarilor Factuale intermediar / final ,aferent fiecarei C.R.C.
- Număr anunț
- DA27314063
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- HARMONI AUDIT SRL (CUI 13674322)
- Cod CPV
- 79212100-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 8.400 RON
- Data publicării
- 01.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 02.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.