Atribuită
Cumpărare directă
TEAVA DR 60X40X3 EN 10219 - 60 m - 15,35 lei/m + TVA TEAVA PATR 50X3 EN 10219 - 6 m - 15,35 lei/m + TVA TABLA ALUMIN STR 4X1000X2000 - 8 buc - 435,01 lei/buc + TVA OTEL LAT 60X5 S235JR - 12 m - 8,12 lei/m + TVA ELECTR SUPERTITFIN 2,50X350 - 4,5 kg - 13.23 lei/kg + TVA
- Număr anunț
- DA27424049
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
- Furnizor / câștigător
- BADUC SA (CUI 1568611)
- Cod CPV
- 44110000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.650 RON
- Valoare atribuită
- 4.650 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.