Atribuită Cumpărare directă

Servicii de cazare cu mic dejun - Hello Hotels pentru membrii Orchestrei Romane de Tineret privind participarea la concertul din data de 15 februarie cu ocazia aniversarii Brancusi 145.

Număr anunț
DA27331737
Autoritate contractantă
Centrul National de Arta "Tinerimea Romana (CUI 4265906)
Furnizor / câștigător
CONTINENTAL HOTELS SA (CUI 1559737)
Cod CPV
55110000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
5.143 RON
Valoare atribuită
5.143 RON
Data publicării
03.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

5.143 RON

din 5.143 RON estimat