Atribuită
Cumpărare directă
Articole sanitare: racord legatura 40 - 2buc; cot ppr 20x45grd - 18buc; conector pexal 16x1/2 - 4buc; teava ppr 20 - 33mt; teava ppr 25 - 2mt; racord olandez ppr 3 - 2buc; diblu+holsurub 8x40 - 50buc; bride ppr 20 - 50buc; bride ppr 25 - 10buc; robineti cu bila 3 - 2buc ; robineti cu bila 1 - 6buc ; silicon sanitar - 4buc ; spiral sds 22 - 1buc ; spiral sds 6 - 1buc ; spiral sds 8 - 1buc ; robineti calorifer set tur-retur - 3buc ; chit de rosturi - 1kg ; teu pe25 - 1buc ; robinet pe 32 - 1buc ; conector ppr 20x1/2 - 5buc ; cot ppr 20x90 - 33buc ; cot ppr 20x1/2 - 6buc ; teu ppr 20 - 10buc ; robinet coltar 1 - 8buc ; robinet pisoar wc - 1buc ; robinet trecere 1 - 1buc ; teu ppr 25x20x25 - 1buc ; cot ppr 25 - 1buc ; cot ppr 20x1/2 - 6buc; spuma poliuretanica 750ml - 2buc ; diblu+holsurub 16 - 10buc ; calti fuior - 1buc ; robinet ppr 20 - 1buc ; racord monocomanda 40 - 7buc ; surub capac wc - 6buc ; saritura ppr 20 - 2buc ; reductie bronz 1/2-3/4 - 2buc ; mufa ppr 20 - 5buc ; racord scurgere 32 - 3buc ; spiral metal 6 - 1buc ; spirat metal 7 - 1buc ; racord ppr 20x1/2 - 2buc ; chit de rosturi - 1buc ; perlator baterie - 4buc ; cot ppr 20 - 2buc ; pasta etansare - 1buc ; adeziv pvc - 1buc ; banda izolier - 1buc ; teava 125 3mt - 2buc ; teava 125 2mt - 1buc ; cot 125 - 2buc ; spuma poliuretan 400ml - 1buc ; piulita m10 - 2buc ; prezon m10 - 2buc ; tija m10 - 1buc ; disc debitare 125 - 5buc ; butelie gaz - 3buc.
- Număr anunț
- DA27366323
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- CASA SRL (CUI 10121654)
- Cod CPV
- 44411000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.383 RON
- Valoare atribuită
- 1.383 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.