Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de inlocuire becuri defecte pe raza UAT Saliste dupa cum urmeaza: Orasul Saliste: Str. Podului – 2 becuri, Str. Grui – 3 becuri, Sat Sibiel: Str. Raului 4 becuri; Str. Utea - 2 buc, Str. Unghiului 4 becuri, Sat Fantanele: Str. Al. Lebu - 2 becuri. Str. Bisericii - 3 becuri. Sat Gales: Str. Aron Bogdan - 2 becuri. Sat Aciliu: Str. Suseni – 2 becuri. Sat. Amnas: Str. Longos – 2 becuri. Sat Sacel: Str. Bisericii – 2 becuri, Sat Vale, Str. Bisericii - 2 becuri, Sat Mag, Str. Bisericii – 3 becuri Se vor utiliza becuri cu aceleasi caracteristici, se vor respecta normele de protectia muncii la inlocuirea acestora, iar serviciile se vor realiza doar cu personal calificat. Termen de realizare: 10 zile de la acceptarea conditiilor de cumparare directa.
- Număr anunț
- DA27360210
- Autoritate contractantă
- ORASUL SALISTE (CUI 4306950)
- Furnizor / câștigător
- MARIS INEDIT PROD S.R.L. (CUI 13438399)
- Cod CPV
- 50232100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.356 RON
- Valoare atribuită
- 4.356 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.