Atribuită Cumpărare directă

2 buc. x Generator aer cald, 3 kW cu termostat mecanic pentru controlul temperaturii (in intervalul 0-65 grade C), fara indicatia valorilor. 4 pozitii ale ventilatorului: oprit, ventilatie, incalzire treapta 1: 1500 W, incalzire treapta 2: 3000 W). Destinat utilizarii in interior. Caracteristici tehnice: Consum / Capacitate încălzire: 3000 W Ventilator: 400 mc/h Alimentare: 230 V, 50 Hz Dimensiuni mm: 37,5 x 33,5 x 33,5 (Lxhxl) Greutate: 5,9 kg Dupa functionarea pe modul incalzire, inainte de oprirea totala, aparatul va functiona doar pe modul ventilatie pentru a se raci. 2 buc. x Statie meteo Season TFA S35.1150.01 Livrarea produselor se va face la SGA Neamt, bld. Dacia, nr. 5A, Piatra Neamt, Telefon: 0743890509

Număr anunț
DA27323255
Autoritate contractantă
Administratia Nationala "Apele Romane" - Administratia Bazinala de Apa Siret (CUI 18264854)
Furnizor / câștigător
SOLDEC SRL (CUI 18226257)
Cod CPV
39715200-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.218 RON
Valoare atribuită
1.218 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
03.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.218 RON

din 1.218 RON estimat