Atribuită
Cumpărare directă
Mentenanta la centrala antiefractie include : Verificarea Tehnica a Elementelor Sistemul antiefractie; Verificarea Tehnica: tensiunea centralei si testarea sistem; Verificarea Tehnica Tensiune De Alimentare de intrare 220v si de iesire12v/ 14v Verificare Tehnica memoria de evenimente in vederea depistarii defectelor Verificarea Setărilor Parametri Echipamentelor, tensiunii si curentului de incarcare ale acumulatorului acumulatorul centralei aferent sistemului si acumulatorul sirenei Verificarea Tehnica, Data Si Ora Echipamentelor, Depanare Error System, Securizare Aparatura; Verificarea tehnica elementele functionarea tuturor sirenelor si indicatorilor optici Verificarea Tehnica vizual orientarea corecta a detectorilor PIR si eventual se reorienteaza; Verificarea transmisia fiecarui semnal modul gsm/gprs; Verificarea Tehnica Upgrade Firmaware Echipamente Si Componente ; Verificarea Tehnica modul ip pentru conectare de la distanta Asistenta telefonica 24/24.
- Număr anunț
- DA27376022
- Autoritate contractantă
- GRADINITA ALBINUTA (CUI 4340242)
- Furnizor / câștigător
- VIDEO CAM & DATA SRL (CUI 26743920)
- Cod CPV
- 50610000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.600 RON
- Valoare atribuită
- 1.600 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.