Atribuită Cumpărare directă

Serviciile de reparare pneuri cuprinde urmatoarele operatiunii: - montare si demontare anvelope - echilibrat - dejantat - indreptat / reconditionat janta - gazduire anvelope dar si vulcanizare pentru autoturismele apartinand Politiei Locale si Aparatului de Specialitate al Primarului.

Număr anunț
DA27445812
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
CARS TUNING SERVICE SRL (CUI 26777761)
Cod CPV
50116500-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70.000 RON
Valoare atribuită
70.000 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70.000 RON

din 70.000 RON estimat