Atribuită Cumpărare directă

Autoritatea contractanta achizitioneaza 10 bidoane de cate 1 litru si 10 bidoane de cate 4 litri de ulei DACIA 5W30

Număr anunț
DA27445971
Autoritate contractantă
Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
Furnizor / câștigător
CARS TUNING SERVICE SRL (CUI 26777761)
Cod CPV
09211100-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.240 RON
Valoare atribuită
2.240 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.240 RON

din 2.240 RON estimat