Atribuită
Cumpărare directă
Pachet Becuri Auto contine urmatoarele modele si cantitati: H7 12V 55W 85 buc, H11 12V 55W 5 buc, H16 12V 19W 5 buc, PY21W 12V 21W 10buc, W5W 12V 5W 10buc, W21/5W 12V 21/5W 10buc, P21W 12V 21W 10buc, P21W 12V 21W 10buc, P21W 12V 21W 5buc, PY21W 12V 21W 10buc, H7 12V 55W 50buc, H4 12V 60/55W 5buc, PY21W 12V 21W 10buc, P21W 12V 21W 10buc, W16W 12V 16W 10buc, PY21W 12V 21W 10buc, H7 12V 55W 10buc, PY21W 12V 21W 5buc, P21W 12V 21W 5buc, P21W 12V 21W 5buc, H1 12V 55W 2buc, H7 12V 55W 2buc, H11 12V 55W 2buc, PY21W12V21W 2buc, P21W 12V 21W 2buc, P21W 12V 21W 2buc.
- Număr anunț
- DA27446219
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- CARS TUNING SERVICE SRL (CUI 26777761)
- Cod CPV
- 31531000-7
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.296 RON
- Valoare atribuită
- 2.296 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 23.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.