Atribuită Cumpărare directă

PIESE MOTOUNELTE AGRICOLE STIHL:: 1-Sina emondor HT 101,30cm//3/8//1.1 =1 BUC 104.20=104.20 2-Sina MS360,40cm//3/8//1.6,=1bucx148.74=148.74 3-ULEI LANT FOREST 1L,=10Lx12.61=126.10 4-Sina MS211,MS231,35 cm 1.3 mm 3/8,=3bucx134.45=403.35 5-Ulei 1L Stihl HP Ultra,=6Lx93.25=559.68 6-CUTIT DESIS 300-3,=6bucx121.01=726.06 7-ULEI AMESTEC 1L,=9Lx26.06=234.54 8-COLT MS211,3/8 13 RS (lant drujba)=50coltix1.85=92.50 9-COLT MS231,MS360,3/8 16 RSC=180coltix2.10=378.00

Număr anunț
DA27389041
Autoritate contractantă
Compania de Apa Somes S.A. (CUI 201217)
Furnizor / câștigător
DYNAMIC TOOLS SRL (CUI 10137316)
Cod CPV
16800000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.773 RON
Valoare atribuită
2.773 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.773 RON

din 2.773 RON estimat