Atribuită Cumpărare directă

ACHIZITIE TEAVA CORUGATA : ID / OD=300 / 357mm -112 ml , ID/OD=300/357 mm - 60 ml , Fi 500/593mm - 40 ml , ID/OD=500/593 mm- 60 mp, Pecor optima SN8 800 800/970 mm - 60 ml, ID/OD=1000/1175 mm - 12 ml

Număr anunț
DA27431766
Autoritate contractantă
Comuna Corcova (Primaria Corcova Jud. Mehedinti) (CUI 4818631)
Furnizor / câștigător
VIACON ROMANIA SRL (CUI 26853400)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
49.754 RON
Valoare atribuită
49.754 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
24.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

49.754 RON

din 49.754 RON estimat