Atribuită
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii instalatii camera cazanelor ce consta in:Procurare si montare flansa DN 100,PN16 (4 buc),Procurare si montare garniture pn10/16,dn100(4 buc),Procurare si montare filtru y fonta pn16,dn100(2 buc),Efectuarea de probe si presiune si etanseitate. TINE LOC COMANDA FERMA LIVRAREA PRODUSELOR VA FI INSOTITA DE CERTIFICAT DE CALITATE SI DECLARATIE DE CONFORMITATE ,SI CERTIFICAT MARCAJ CE, AVIZE TEHNICE, TESTE, AUTOIZATIE DE PUNERE PE PIATA, CONFORM LEGISLATIEI IN VIGOARE.
- Număr anunț
- DA27347407
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA CALARASI "Dr. POMPEI SAMARIAN (CUI 3233078)
- Furnizor / câștigător
- DONAU TERMO SRL (CUI 26594209)
- Cod CPV
- 39370000-6
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.072 RON
- Valoare atribuită
- 2.072 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.