Atribuită
Cumpărare directă
aspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: 1.Autobuz Setra; oferta RCA 3 luni City Insurance 1424,03 RON; data intrare 16-02-2021 2. Autobuz Iveco; oferta RCA 3 luni City Insurance 1424,03 RON; data intrare16-02-2021 3. Autobuz Volvo; oferta RCA 3 luni City Insurance 1424,03 RON; data intrare 16-02-2021 Total 4272.09 RON
- Număr anunț
- DA27385070
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT URBAN PUBLIC SRL (CUI 37709819)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.272 RON
- Valoare atribuită
- 4.272 RON
- Data publicării
- 12.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 12.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.