Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asigurare facultativa pentru CV23SIC, pentru perioada 02.2021 - 02.2022

Număr anunț
DA27324220
Autoritate contractantă
Asociatia de Dezvoltare Intercomunitara "ECO SEPSI (CUI 25295381)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.690 RON
Valoare atribuită
2.690 RON
Data publicării
02.02.2021 00:00
Data finalizării
04.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.690 RON

din 2.690 RON estimat