Atribuită
Cumpărare directă
Ca urmare a anuntului publicat pe SICAP Nr.ADV 1196673 din data de 09.02.2021 privind achizitia de servicii de asigurare obligatorie (RCA), pentru autoturismul marca Dacia Logan cu numarul de inmatriculare AB01PLC . Descriere CPV 66516100-1 Raspundere Civila Obligatorie Auto (RCA) pentru: Autoturism DACIA LOGAN, An fabricatie: 2011, Cilindree [cmc]: 1461, Putere [kW]: 65, 7 locuri Asigurator: Omniasig VIG Valabilitate: 12 luni, cu valabilitate din 13.02.2021 pana la 12.02.2022
- Număr anunț
- DA27383925
- Autoritate contractantă
- Serviciul Politia Locala a Orasului Cugir (CUI 26636118)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 534 RON
- Valoare atribuită
- 534 RON
- Data publicării
- 11.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.