Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR (CASCO) PENTRU: Autoturismele FORD Focus, cu numerele de inmatriculare CL28CBC, CL30CBC, CL32CBC, CL34CBC, an 2020, 1499 cmc/88 kw, 5 loc/ 1895 kg VALABILITATE 12 LUNI ASIGURATOR: OMNIASIG SUMA ASIGURATA: 66.404,55 lei/autoturism Riscuri: Avarii; Asistenta rutiera SILVER; Furt; Autori necunoscuţi, vandalism, animale , anvelope; Aspiratia apei in motor; Circulaţia în afara drumurilor publice; Avarii elemente vitrate; Regres RCA; Extinderea retelei de unitati reparatoare Accidente persoane si bagaje; SA 4000/4000 lei, Fara fransize deductibile. Prima anuala 2.715,19 lei/autoturism, in 4 rate fiecare.
- Număr anunț
- DA27456028
- Autoritate contractantă
- Biroul Regional pentru Cooperare Transfrontaliera Calarasi pentru granita Romania-Bulgaria (CUI 17554094)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66514110-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.861 RON
- Valoare atribuită
- 10.861 RON
- Data publicării
- 23.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.