Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: Autoturism MERCEDES-BENZSPRINTER 211 CDI, 2148 cmc/80 kW, 9 loc/2950 kg PERIOADA: 12 luni ASIGURATOR: Euroins MM09KTR DIN 03.03.2021, REF 822

Număr anunț
DA27443400
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI MARAMURES (CUI 15331312)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
368 RON
Valoare atribuită
368 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

368 RON

din 368 RON estimat