Atribuită Cumpărare directă

Achizitionare servicii de asigurare CASCO pentru 7 autoturisme din parcu auto MADR pe o perioada de 12 luni din data de 18.02.2021

Număr anunț
DA27340114
Autoritate contractantă
Ministerul Agriculturii si Dezvoltarii Rurale (CUI 4221187)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
18.802 RON
Valoare atribuită
18.802 RON
Data publicării
04.02.2021 00:00
Data finalizării
05.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

18.802 RON

din 18.802 RON estimat