Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE FACULTATIVA A AUTOVEHICULELOR (CASCO) PENTRU: Autocamion(autoutilitare, autosp) MAN TGL 12.180 KONH26 L.2007.46.011 Valabilitate: 12 luni

Număr anunț
DA27392689
Autoritate contractantă
SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66514110-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.318 RON
Valoare atribuită
2.318 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.318 RON

din 2.318 RON estimat