Atribuită
Cumpărare directă
SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: 1. Remorca, Marca: AMERIDAC,Model:Ameridac,An fabricatie: 2007,Masa maxima: 2000 PA: 37.5 lei 2. Autoturism, Marca: DACIA,Model: Logan 1.5dCi Ambiance,Cilindree: 1461,An fabricatie: 2017,Masa maxima:1540,Putere: 55 kw (75 cp),Nr locuri: 5 PA: 630 lei 3. Autoturism, Marca: DACIA,Model:Logan,Cilindree: 1461,An fabricatie: 2016,Masa maxima: 1590,Putere:57 kw (78 cp),Nr locuri: 5 PA: 819 lei ASIGURATOR: City Insurance VALABILITATE 12 LUNI
- Număr anunț
- DA27428904
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC POLITIE LOCALA AL MUNICIPIULUI SIBIU (CUI 18253472)
- Furnizor / câștigător
- SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.487 RON
- Valoare atribuită
- 1.487 RON
- Data publicării
- 18.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 19.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.