Atribuită Cumpărare directă

SERVICII DE ASIGURARE DE RASPUNDERE CIVILA AUTO (RCA) PENTRU: Marca: LOCUST,Model:903,Cilindree: 3319,An fabricatie: 2019,Masa maxima: 3335,Putere: 55kw (75 cp),Nr locuri: 1,Tip utilizare: Usual ASIGURATOR: GRAWE ASIGURARE S.A VALABILITATE 12 LUNI

Număr anunț
DA27389146
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
SAFETY BROKER DE ASIGURARE S.A. (CUI 17437817)
Cod CPV
66516100-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.153 RON
Valoare atribuită
1.153 RON
Data publicării
12.02.2021 00:00
Data finalizării
16.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.153 RON

din 1.153 RON estimat