Atribuită Cumpărare directă

RACORDURI, COTURI,TEURI SI ELEMENTE DE IMBINARE CONDUCTE DE INCALZIRE SAU DE ALIMENTARE APA DIN PPR , CU FIBRA COMPOZITA , PRESIUNE NOMINALA DE LUCRU 20 BARI DIAMETRUL : 1-1/4 - 40-50 MM

Număr anunț
DA27382598
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
44160000-9
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.785 RON
Valoare atribuită
1.785 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.785 RON

din 1.785 RON estimat