Atribuită Cumpărare directă

PLACAJ ANTIDERAPANT MULTISTRAT 21 MM - Dim: 1500X2500 Supr 3.75 Mp ADERENTA ANTIALUNECARE 21 MM / 3.75 MP DIMENSIUNI : Placa 2500 x 1500 x 21 mm Constructie din LEMN de MESTEACAN , de culoare maro. Caracteristici: Esenta lemn: MESTEACAN greutate specifica: cca. 450 kg/mc; Incleiere rezistenta la umiditate AW 100 (cca. 110 kg fenoplac/mc de placaj); Utilizare: Recomandat pentru PLACARE INTERIOARA SE VINDE NUMAI LA PLACA INTREAGA

Număr anunț
DA27383103
Autoritate contractantă
Complexul Sportiv National Snagov (CUI 4754880)
Furnizor / câștigător
ALL 4 SAFE SRL (CUI 17275596)
Cod CPV
44191100-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.250 RON
Valoare atribuită
2.250 RON
Data publicării
11.02.2021 00:00
Data finalizării
12.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.250 RON

din 2.250 RON estimat