Atribuită
Cumpărare directă
CALCULATOR BIROU 1X26.89 REGISTRU I-I 2X8.40 AGENDA 1X12.61 DVD-R 1X10.08 PLIC CD 5 X0.08 DOSAR PLIC 30X0.50 CALENDAR 2021 3X12.61 CERNEALA EPSON BLK 1X60.50 CERNEALA EPSON COLOR 3X31.93 CABLU HDMI 1X26.89 NOTES ADEZIV 1X8.40 SUPORT TV 1X109.24 ROUTTER 3 ANTENE 1X226.05
- Număr anunț
- DA27395162
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA COMUNA BREAZA (CUI 28992022)
- Furnizor / câștigător
- MARTEL COM SRL (CUI 12007070)
- Cod CPV
- 30199000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 646 RON
- Valoare atribuită
- 646 RON
- Data publicării
- 15.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 15.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.