Atribuită Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica, intretinere si reparatii instalatii electrice si automatizari loco beneficiar - control preventiv si verificarea instalatiilor electrice pentru asigurarea functionarii normale - revizie lunara a instalatiilor, remediere defectiuni aparute, asigurare interventie rapida la solicitarea beneficiarului

Număr anunț
DA27440352
Autoritate contractantă
ORASUL COMANESTI (CUI 4353269)
Furnizor / câștigător
Intreprindere Individuala Purcaru Ionel (CUI 27282752)
Cod CPV
48921000-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.000 RON
Valoare atribuită
6.000 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.000 RON

din 6.000 RON estimat