Atribuită
Cumpărare directă
mere rosii imp 11.99kgx3.70, lamai 14.78kgx7.00, mandarine murcott 31.53kgx6.20, banana 54.42kgx6.50, leustean verde 30legx4.59, marar/partunjel verde 40legx1.30, cartofi rosii imp 106kgx2.00, ceapa galbena imp 21.06kgx2.50, morcovi imp 10.21kgx2.50, sfecla rosie 2.88kgx2.20, telina imp 9.95kgx4.00, varza alba imp 10.05kgx2.50
- Număr anunț
- DA27439123
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit nr. 47 (CUI 29170976)
- Furnizor / câștigător
- MACRIGAV SRL (CUI 15296380)
- Cod CPV
- 03200000-3
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.248 RON
- Valoare atribuită
- 1.248 RON
- Data publicării
- 22.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 24.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.