Atribuită
Cumpărare directă
A18224 1 an 14.02.2021 97.88 2 98830 A19259 1 an 14.02.2021 97.88 3 UU3AS0PF3X1231080 A34278 1 an 14.02.2021 70.88 4 UU4202103X0107494 A23378 1 an 14.02.2021 176.18 5 148366 A75893 1 an 14.02.2020 220.50 6 VF1HJD40566762228 A7009 1 an 03.02.2021 255.75 7 VF1HJD40766762263 A7014 1 an 03.02.2021 255.75 8 VF1HJD40666762254 A7015 1 an 03.02.2021 255.75 Total 1430.57 .
- Număr anunț
- DA27332082
- Autoritate contractantă
- Unitatea militara 01668 (CUI 4382590)
- Furnizor / câștigător
- S.A.-R. CITY INSURANCE (CUI 10392742)
- Cod CPV
- 66516100-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.431 RON
- Valoare atribuită
- 1.431 RON
- Data publicării
- 04.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 04.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.