Atribuită
Cumpărare directă
1 Plicuri mici autocolante C5- Buc 1500 2 Plicuri mici autocolante C6- Buc 300 3 Tus stampila picurator albastru Buc 6 4 Borderou pentru corespondenta speciala- Buc 4 5 Ordin de deplasare- Buc 4 6 Buretiera gel- Buc 10 7 Folie Transparente 30 microni 100 buc/set set 12 8 Capsator SAX 140 incarcare frontala , 25-45 coli Buc 1 9 Hartie Xerox A4 80gr/mp Top -90topuri
- Număr anunț
- DA27434904
- Autoritate contractantă
- AGENTIA JUDETEANA PENTRU PLATI SI INSPECTIE SOCIALA BRASOV (CUI 24714716)
- Furnizor / câștigător
- JACOB TODAY SRL (CUI 25109101)
- Cod CPV
- 30199230-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.264 RON
- Valoare atribuită
- 1.264 RON
- Data publicării
- 19.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 22.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.