Atribuită
Cumpărare directă
1. ROLA CULISARE USA LATERALA SALON MEDICAL SUS -1Buc. 55 lei/buc MIJLOC - 1Buc, 85 lei/buc JOS - 1Buc 85 lei/buc VOLKSWAGEN 2008 CS-64-AMB B1/B2 WV1ZZZ7HZ8H151732 2. BIELETA BARA STABILIZATOARE -2 BUC 27 lei/buc x2=54 lei 3. BUCSA BARA STABILIZATOARE FATA - 2 BUC 18 lei/buc x2=36 lei 2008 CS-33-AMB B1/B2 WV1ZZZ7HZ8H16584 Total pachet ofertat=315 lei fara tva cu transport inclus
- Număr anunț
- DA27360729
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL JUDETEAN DE AMBULANTA CARAS-SEVERIN (CUI 5584121)
- Furnizor / câștigător
- SECADA S.R.L. (CUI 14297174)
- Cod CPV
- 34300000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 315 RON
- Valoare atribuită
- 315 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 10.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.