Atribuită Cumpărare directă

Post de exterior interfonie cu 3 butoane de apelare si carcasa din aluminiu, design special - 1 BUC Post de interior tip telefon pentru seria DR-2xx si pentru extensia seturilor RM201 - 3 BUC Material pentru montaj - 1 BUC Cablu Utp Cat.5 - 200 BUC Manopera instalare si punere in functiune sistem interfonie - 1 BUC mai putin

Număr anunț
DA27443979
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.53 (CUI 12556027)
Furnizor / câștigător
HELION SECURITY SRL (CUI 26471400)
Cod CPV
32552600-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.156 RON
Valoare atribuită
2.156 RON
Data publicării
22.02.2021 00:00
Data finalizării
23.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.156 RON

din 2.156 RON estimat