Atribuită
Cumpărare directă
1. Verificari tehnice, incercare de presiune hidrostatica (IP)la cazan de apa calda si de abur de joasa presiune avand puterea (P) sau debitul (Q) 400 mai mic decat P mai mic sau egal 2000 kW sau 0,6 t/h mai mic decat Q mai mic sau egal 8,7 t/h, conform HG 34/2012 pozitia 2 litera a coloana 3, modificata prin HG 621/21.08.2019. 2. Verificari tehnice, revizie interioara(RI)pentru cazan de apa calda si de abur de joasa presiune, avand puterea (P) sau debitul(Q) 400 mai mic decat P mai mic sau egal cu 2000 kW sau 0,6 t/h mai mic decat Q mai mic sau egal 8,7 t/h, conform HG 34/2012 pozitia 2 litera a coloana 2, modificata prin HG 621/21.08.2019. 3.Verificari tehnice revizie interioara (RI)pentru recipient stabili, cisterna, container sau butoi sub presiune, avand capacitatea (V) mai mare de 500 de litri si mai mic sau egal de 1500 litri, pozitia 3 litera b coloana 2, conform HG 34/2012, modificata prin HG 621/21.08.2019. 4. Verificare tehnica a instalatiei- incercare de presiune hidrostatica (IP) pentru recipient stabil, cisterna, container sau butoi sub presiune, avand capacitatea (V) mai mare de 500 de litri si mai mic sau egal de 1500 de litri, pozitia 3 litera b coloana 3,conform HG 34/2012, modificata prin HG 621/21.08.2019. 5. Verificare sistem de ardere si automatizare la cazan P=1850 kw.
- Număr anunț
- DA27414686
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02480 CAMPULUNG MOLDOVENESC (CUI 4327294)
- Furnizor / câștigător
- CNCIR S.A. - Compania Nationala pentru Controlul Cazanelor, Instalatiilor de Ridicat si Recipientelor sub presiune (CUI 27787860)
- Cod CPV
- 71631000-0
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.500 RON
- Valoare atribuită
- 4.500 RON
- Data publicării
- 17.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 17.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.