Atribuită Cumpărare directă

In vederea asigurarii bunei functionari a activitatii in cadrul Diviziei Instalatii este necesara achizitionarea de Uleiuri si unsori.

Număr anunț
DA27405038
Autoritate contractantă
C.N.C.F. "CFR" S.A-SUCURSALA REGIONALA C.F. BUCURESTI- UNITATE OPERATIONALA (CUI 15548207)
Furnizor / câștigător
LUBCOM SA (CUI 13438615)
Cod CPV
09211000-1
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
35.212 RON
Valoare atribuită
35.212 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

35.212 RON

din 35.212 RON estimat