Atribuită
Cumpărare directă
Examinand documentatia de atribuire din anuntul de cumparare directa din data de 11.05.2016 postat in SEAP cu nr. ADV1145867, subsemnatii, reprezentanti ai ofertantului S.C. LUBCOM S.A. Ploiesti, ne oferim sa furnizam urmatoarele produse, in conformitate cu prevederile si cerintele solicitate: Ulei hidraulic ISO 15 ULEI MOL HIDRAULIC H 15 EP 1. Ne angajam ca, in cazul in care oferta noastra este stabilita castigatoare, sa furnizam produsele in mentionate in formularul de oferta in max 5 zile de la emiterea si confirmarea comenzii ferme . 2. Ne angajam sa mentinem aceasta oferta valabila pentru o durata de 60 de zile, respectiv pana la data de 12.07.2020 si va ramane obligatorie pentru noi si poate fi acceptata oricand inainte de expirarea perioadei de valabilitate. 3. Pretul este fara TVA, cu taxa de mediu inclusa, ambalaj inclus si transportul pana la destinatia mentionata de Dvs. 4. Plata se va realiza cu OP in termen de 30 de zile in contul de Trezorerie deschis la Ploiesti, nr.: RO58 TREZ 5215 069X XX00 0713c
- Număr anunț
- DA27359669
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
- Furnizor / câștigător
- LUBCOM SA (CUI 13438615)
- Cod CPV
- 09211000-1
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 650 RON
- Valoare atribuită
- 650 RON
- Data publicării
- 09.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 09.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.