Atribuită Cumpărare directă

Se solicita intocmirea certificatului de performanta energetica pentru blocurile reabilitate in cadrul proiectului „Cresterea eficientei energetice a blocurilor de locuinte din Orasul Chitila” SMIS 119283

Număr anunț
DA27402141
Autoritate contractantă
ORASUL CHITILA (CONSILIUL LOCAL CHITILA) (CUI 4420848)
Furnizor / câștigător
KLEVER SYSTEM SRL (CUI 16861210)
Cod CPV
71314300-5
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.000 RON
Valoare atribuită
1.000 RON
Data publicării
15.02.2021 00:00
Data finalizării
18.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.000 RON

din 1.000 RON estimat