Atribuită Cumpărare directă

PLACA GIPS CARTON 12,5MM 1200X2000 MM, PROFIL ALUMINIU DE COLT PT. GIPSCARTON 2M, PROFIL PVC COLT CU PLASA 2.5 M INT-EXT, ADEZIV MONTAT PLACI GIPSCARTON 25 KG., Glet Finisaj de ipsos pentru interior 20kg., SI SPUMA POLIURETANICA 700 ML

Număr anunț
DA27456244
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Mures (CUI 4322602)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
44190000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.326 RON
Valoare atribuită
1.326 RON
Data publicării
24.02.2021 00:00
Data finalizării
25.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.326 RON

din 1.326 RON estimat