Atribuită Cumpărare directă

PH TUB NEON 18W MASTER TL-D/840 l.neutru Philips DAB BEC LED E27 230V 12W 3000K 13-27221200 TUB NEON 36W MASTER PHILIPS TL-D/840 LUMINA NEUTRU

Număr anunț
DA27419539
Autoritate contractantă
DIRECTIA GENERALA REGIONALA A FINANTELOR PUBLICE BRASOV (CUI 4317495)
Furnizor / câștigător
KIAGOLD SRL (CUI 13775084)
Cod CPV
31532910-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.163 RON
Valoare atribuită
1.163 RON
Data publicării
17.02.2021 00:00
Data finalizării
22.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.163 RON

din 1.163 RON estimat