Atribuită
Cumpărare directă
Servicii de prelevare de probe siefectuare analize chimice pentru apele uzate si meteorice in reteaua de canalizare prin racordurile R1 si R2 la CT Casa Presei, urmarind respectarea conditiilor de descarcare a apelor uzate stabilite prin HGR 188/2002- conform fisierului atasat. Se va incheia un contract de prestari servicii pe o perioada de 12 luni.
- Număr anunț
- DA27347233
- Autoritate contractantă
- COMPANIA MUNICIPALA TERMOENERGETICA S.A. (CUI 41269473)
- Furnizor / câștigător
- BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
- Cod CPV
- 90733000-4
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.184 RON
- Valoare atribuită
- 5.184 RON
- Data publicării
- 05.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 08.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.