Atribuită Cumpărare directă

Pachetul contine doua seturi de analize ape uzate cf oferta 79/08.02.2021 531 lei faraTVA*2=1062 lei fara TVA

Număr anunț
DA27364409
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA "MONITORUL OFICIAL (CUI 427282)
Furnizor / câștigător
BIOSOL PSI SRL (CUI 13341727)
Cod CPV
90700000-4
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.062 RON
Valoare atribuită
1.062 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
09.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.062 RON

din 1.062 RON estimat