Atribuită
Cumpărare directă
SSD ADATA, Ultimate SU650, 480 GB, 2.5 inch, S-ATA 3, 3D TLC Nand, R/W: 520/450 MB/s, „ASU650SS-480GT-R” PN: C4311906 PN: ASU650SS-480GT-R conform ofertei tehnico-financiare trimisă și înregistrată la POLITIA LOCALA A MUNC BACAU cu nr.1869/08.02.2021 Garanție 36 de luni Tip hard disk (HDD) SSD |Solid State Disc| (FLASH memory) Factor de forma 2,5 in Capacitate 480 GB Capacitate memorie FLASH 480 GB Interfata Serial ATA 600 Viteza interfata 6 Gb/s Viteza citire 520 MB/s Viteza de scriere 450 MB/s IOPS maxim (aleatoriu, 4K) (citire) 40000 IOPS maxim (aleatoriu, 4K) (scriere) 75000 Timp mediu aproximativ fara erori (MTBF) 2000000 ore Latime 69,85 mm Inaltime 7 mm Lungime 100,45 mm Greutate neta 47,5 g Familia de produse Adata Ulitimate SU650 Functii suplimentare SLC Caching ECC (Error Correction Code) Mai multe informatii www.adata.com
- Număr anunț
- DA27369824
- Autoritate contractantă
- POLITIA LOCALA A MUNICIPIULUI BACAU (CUI 27993380)
- Furnizor / câștigător
- INFOCENTER S.R.L. (CUI 16474833)
- Cod CPV
- 30233132-5
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 265 RON
- Valoare atribuită
- 265 RON
- Data publicării
- 10.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 11.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.