Atribuită Cumpărare directă

Comuna Galautas doreste achizitionarea a 75 kg de micropan complex (vitaqua 2000) necesar pentru Statia de Epurare a comunei Galautas. Pretul va include si costul de transport.

Număr anunț
DA27410830
Autoritate contractantă
COMUNA GALAUTAS (CUI 4367981)
Furnizor / câștigător
GLUON S.R.L. (CUI 26235230)
Cod CPV
24965000-6
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.000 RON
Valoare atribuită
12.000 RON
Data publicării
16.02.2021 00:00
Data finalizării
17.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.000 RON

din 12.000 RON estimat