Atribuită Cumpărare directă

- Ribon color YMCKO compatibil pentru imprimanta Zebra ZXP7, Notă: 1 ribon va imprima 750 imagini

Număr anunț
DA27343640
Autoritate contractantă
SENATUL ROMANIEI (CUI 4284070)
Furnizor / câștigător
IT GENETICS S.A. (CUI 21310535)
Cod CPV
30192320-0
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.688 RON
Valoare atribuită
2.688 RON
Data publicării
05.02.2021 00:00
Data finalizării
08.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.688 RON

din 2.688 RON estimat