Atribuită
Cumpărare directă
Pachet modelism Contine: 2750/03 Teava cupru modelism int.2,2 - ext.3mm x 500mm- 1 buc 2750/05 Teava cupru modelism int.4,2 - ext.5mm x 500mm-1 buc B2351,60 Placaj din lemn de Dibetou 150x500 mmx6mm-2 buc B2351,30 Placaj din lemn de Dibetou 150x500 mmx3mm-1 buc B2350,30 Placaj din lemn de Dibetou 100x1000 mmx3mm-5 buc 5698/40 Baza MDF 400x120 mm (x 14 mm) pt modele modelism-1 buc
- Număr anunț
- DA27318254
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI 427304)
- Furnizor / câștigător
- SMART TRADE SRL (CUI 18494225)
- Cod CPV
- 44512000-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 270 RON
- Valoare atribuită
- 270 RON
- Data publicării
- 02.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 03.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.