Atribuită Cumpărare directă

Pachet consumabile medicale Gel ecograf Aquaultra Clear 5kg GAROU AUTOMAT ROSU - GIMA Recoltor urina steril 100-120ml ambalat individual/urocultor CEARCEAF MEDICAL 60CM*100M - ROMPAPER LEUCOPLAST MATASE 5cm x 9.14m LEUCOPLAST CH. ELASTIC 5CM X 10M

Număr anunț
DA27481518
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC INEU (CUI 3519062)
Furnizor / câștigător
BIZMED SRL (CUI 27647093)
Cod CPV
33140000-3
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.314 RON
Valoare atribuită
1.314 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
01.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.314 RON

din 1.314 RON estimat