Atribuită Cumpărare directă

Intocmire studiu de fezabilitate/documentatie de avizare a lucrarilor de interventie c.f HG 907/2016 pentru proiecte privind construirea de sali de sport scolare , cu o suprafata de pana la 1270 mp. Documentatia include: - Documentaţii-suport şi cheltuieli pentru obţinerea de avize, acorduri şi autorizaţii; - Temă de proiectare; - Studiu de fezabilitate/documentație de avizare a lucrărilor de intervenții și deviz general;

Număr anunț
DA27479498
Autoritate contractantă
COMUNA HORODNICENI (CUI 4326833)
Furnizor / câștigător
VECTOR CONSULT ASD SRL (CUI 28192658)
Cod CPV
79314000-8
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32.700 RON
Valoare atribuită
32.700 RON
Data publicării
26.02.2021 00:00
Data finalizării
02.03.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32.700 RON

din 32.700 RON estimat