Atribuită
Cumpărare directă
Ceara de oase utilizata pentru hemostaza locala pe os in intraoperator_x000D_ Ceara de Oase ajuta hemostaza locala, functionand ca o bariera mecanica_x000D_ Ceara de Oase este inerta din punct de vedere bio-chimic si este minim resorbabila_x000D_ Este compatibila cu tesuturile corpului, nu produce iritatii ale pielii sau orice reactii alergice._x000D_ Culoare: Opaca_x000D_ Miros: Miros de ceara_x000D_ Sterilizare: Radiatii Gamma_x000D_ valabilitat: 5 ani_x000D_ _x000D_ Ambalare: _x000D_ Uscata_x000D_ Ambalare primara: Folie de aluminiu_x000D_ Ambalare secundara: Hartie gradata medicala & Polifilm din poliester laminat_x000D_ Mod ambalare : 12 plicuri / cutie_x000D_ _x000D_ _x000D_
- Număr anunț
- DA27473381
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA CLUJ (CUI 4288080)
- Furnizor / câștigător
- NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
- Cod CPV
- 03142400-2
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.320 RON
- Valoare atribuită
- 1.320 RON
- Data publicării
- 25.02.2021 00:00
- Data finalizării
- 26.02.2021 00:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.