Atribuită Cumpărare directă

Tub dren ventral silicon. Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2021 . Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate. Marfa se livreaza numai la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA27366290
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.750 RON
Valoare atribuită
2.750 RON
Data publicării
09.02.2021 00:00
Data finalizării
10.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.750 RON

din 2.750 RON estimat