Atribuită Cumpărare directă

Set lavaj urologic. Se va incheia contract de furnizare pana la 31.12.2021. Achizitorul va emite comenzi functie de creditele bugetare aprobate. Marfa se livreaza numai la comanda beneficiarului.

Număr anunț
DA27433994
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DR. C. I. PARHON (CUI 4540895)
Furnizor / câștigător
NEW ELLE MEDICAL SRL (CUI 27451231)
Cod CPV
33141642-2
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.400 RON
Valoare atribuită
1.400 RON
Data publicării
19.02.2021 00:00
Data finalizării
19.02.2021 00:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.400 RON

din 1.400 RON estimat